Пiноскло

Піноскло (Pinosklo), або вспінене скло, за комплексом властивостей немає аналогів серед теплоізоляційних матеріалів. Утеплювач має унікальні теплофізичні і експлуатаційні властивості: температурний діапазон застосування, абсолютна непроникність для води і водяної пари, абсолютна негорючість, стабільність розмірів (не дає усадки), стійкість до агресивних середовищ, в т. ч. кислот, високі міцнісні показники — все це підтверджує доцільність та ефективність використання даного матеріалу .

 Технічні характеристики піноскла:

- щільність -  130-150 кг/м3;

- діапазон робочих температур- від -260 С до+ 485 С;

- теплопровідність- 0,045 - 0,52 Вт/мК;

- межа міцності при стисненні- не менше 0,7 МПа;

- водопоглинання- не більше 1,5 % за об'ємом;

- шумопоглинання- не менше 56Дб.

  Розмір блоку піноскла 600*450мм, товщина від 30 до 120мм з кроком 10мм. Є у продажу піноскло оштукатурене (для утеплення стін), з бітумним покриттям (для утеплення фундаменту і плоских дахів), звукоізоляційне, паропропускне, малих розмірів 250 * 120 * 65 (88,103) мм, піноскло гранульоване (фракція 1-4, 4-8 , 8-16мм) та крихта піноскла з фракцією 20-80мм.

  Унікальна сукупність властивостей піноскла дозволяє застосовувати цей матеріал досить широко. Він використовуєтьсяголовним чином у будівництві та житлово-комунальному комплексі як універсальний теплоізолятор, а також в сільському господарстві, енергетиці, машинобудуванні, хімічній і нафтохімічних галузях, харчовому, фармацевтичному і інших виробництвах. Матеріалефективно застосовується в місцях, де застосування інших теплоізоляційних матеріалів ускладнене, малоефективне або навіть неможливе.

  У приватному будівництві блоки піноскла ідеально підходять для утеплення цокольних поверхів, гідроізоляції та утеплення фундаментів, фасадної частини будинку. У випадку влаштування плоскої покрівлі вирішення проблеми її утеплення та гідроізоляції є досить не простим, використання пінскла дану проблему вирішує . Також піноскло використовується для утеплення вимощення навколо будинку, утеплення підлоги першого поверху, стін та перекриттів мансардного та горищного поверхів. Утеплення приватного будинку піносклом є найкращим рішенням, оскільки ні пінополістирол, з його не екологічністю та недовговічністю, ні мінеральна вата, яка набирає в себе вологу,не можуть забезпечити такі фізико-термічні характеристики стіни як піноскло. Поєднання його екологічної чистоти і чудових теплоізоляційних якостей з легкістю, міцністю та зручністю обробки і монтажу дозволяє швидко і своїми силами утеплити будь-який об'єкт особистого господарства, будь то житловий будинок, котедж чи гараж, встановити в квартирі теплу підлогу, утеплити лоджію чи балкон. Незважаючи на вартість матеріалу, доцільність його використання пояснюється його довговічністюта відсутністю необхідності проводити ремонти чи реконструкції систем утеплення.

  Піноскло підходить для утеплення приміщень з особливими вимогами до температурного та вологістного режимів: підвалів, саун, бань, басейнів, камінів, димоходів і т.п. Блоки з піноскла— міцна негорюча теплоізоляція, завдяки цьому вони мають незаперечну перевагу при використанні на пожежо- і вибухонебезпечних виробництвах, особливо важливих капітальних об'єктах.

  Піноскло застосовують для утеплення приватних будинків. Утеплити можна фундамент, стіни, покрівлю, підлогу. На кожному з цих ділянок будинку піноскло буде гідним теплоизолятором, нижче наведена інформація про ділянки будинку, які вимагають підвищеної уваги і де використання піноскла буде максимально ефективним.

  • Утеплення фундаменту. Дуже часто забудовники стикаються з проблемою затоплення ділянок або наявності близьких грунтових вод. У разі застосування піноскла при тепло- і гідроізоляції фундаменту такі проблеми не виникнуть, оскільки піноскло здатне повністю обмежити доступ вологи в саму структуру матеріалу (так як капілярність у піноскла нульова), не кажучи вже про проникнення всередину будівлі. Відбувається це не за рахунок водовідштовхувального покриття, а через самої структури піноскла (замкнуті пори перешкоджають проникненню вологи), яка зберігається протягом усього терміну експлуатації.
  • Утеплення покрівлі. Піноскло володіє нульовими значеннями волого-і паропроникності відмінно підходить для теплоізоляції кровлі. Крім того піноскло дає можливість влаштувати на покрівлі мальовничий садок. Піноскло з легкістю витримає навантаження кореневої системи, при цьому товщина шару грунту повинна бути не менше 150мм.
  • Утеплення лазні. Висока вологість і температура обумовлюють активізацію розпаду органічної сполучного, що застосовується при виробництві плит з мінеральної вати і пінополістиролу. Оскільки склад пінополістиролу повністю неорганічний, то виділення токсичних парів не буде, а в поєднанні з влогонепроніцаемостью, це ідеальний матеріал для утеплення лазень.
Крім того, його безпека з екологічної точки зору надає піноскла додаткові переваги в порівнянні з популярними теплоізоляційними матеріалами, що містять шкідливий для людського організму азбест.

Піноскло виробляють в різних формах:
- Плит та блоків,
- Гравію (крихта піноскла, піноскло гранульоване),
- Труб-шкаралуп (для облицювання трубопроводів).

Піноскло ціна, піноскло купити, піноскло властивості та піноскло недоліки – на ці питання Ви зможете отримати відповідь у менеджерів нашої компаніі              ТОВ «Новий Дім Україна».